Kvalita do nejmenších detailů.

Zjistěte, čím je kuchyně nostalgi tak výjimečná.

 

XTRA.

PRACOVNÍ DESKA PRO EXTRA NÁROKY!

Pracovní deska Xtra byla oceněna spotřebitelskou cenou „Kuchyňská inovace roku ® 2018“, cenou pro-K Award a kýženou cenou Red Dot Award v kategorii „Produktový design“.
 Naše pracovní desky Xtra zaujmou zvláště výraznou 3D strukturou povrchu a vytvářejí tak autentický vzhled přírodního kamene nebo masivního dřeva. Odpovídající boční panely a obložení výklenků doplňují možnosti designu okolí v tomto vzhledu.
Panely Xtra však nejen vypadají šik, ale nabízejí také hmatatelné výhody ve své třídě, například díky zapuštěné instalaci dřezů a varných desek. Plynulý přechod mezi pracovní deskou a varnou deskou nebo dřezem nemá žádné nepříjemné hrany. To zajišťuje zvláštní estetiku a zároveň usnadňuje čištění. Pracovní deska Xtra navíc zaujme svou funkčností. Deska Xtra má vícevrstvou strukturu. Extra pevný laminát v kombinaci s inovativní funkční vrstvou nabízí mnoho výhod: panel je výrazně robustnější, odolnější proti nárazu a méně citlivý na pronikání vody a bobtnání než běžný panel. Pracovní desky Xtra jsou dostupné ve čtyřech atraktivních dekorech – dvou vzhledech masivního dřeva a dvou vzhledech přírodního kamene.

 

 

 

PRO+.

INOVATIVNÍ ZÁSUVKOVÝ SYSTÉM OD NOBILIA.

Do našich kuchyní vstoupily desítky let zkušeností a osvědčených systémů. Stejně jako inovace, díky nimž je každodenní život a práce tak nezaměnitelně příjemné a trvale funkční. A protože pro dlouhou životnost kuchyně stačí jen to nejlepší, od roku 2012 standardně používáme inovativní zásuvkový systém Profi+. Profi+ znamená jedinečný komfort při chůzi, mimořádnou stabilitu, křížový design a širokou škálu možností vybavení. Ještě více úložného prostoru, stejně jako pohodlné možnosti montáže a nastavení jsou dalšími plusovými body tohoto jedinečného zásuvkového a výsuvného systému. Příjemná práce v kuchyni má hodně společného s perfektní organizací. Proto jsme vyvinuli funkční vnitřní vybavení, které pomáhá udržovat pořádek ve vaší kuchyni.

 

 

SENSYS.

PANT S DOKONALÝM TLUMENÍM A DOKONALÝM DESIGNEM OD NOBILIA.

Kuchyně nobilia jsou standardně vybaveny panty Sensys. Sensys označuje nejnovější generaci technologie pantů: tlumení Silent System je neviditelně integrováno v pantu. Inovace, která splňuje nejvyšší standardy pohodlí a funkčnosti. Dveře se zavírají lehkým pohybem zápěstí - rovnoměrně a tiše. Díky unikátně velkému samoutahování od cca 35° nabízí Sensys exkluzivní uzamykací zážitek plný emocí.

 

 

 

LASER.

LASEREM SVAŘOVANÁ HRANA OD NOSTALGI..

S řadou LASER přidává nobilia do kolekce čela s laserem svařovanými hranami. V cenové skupině 2 je použit jeden z nejinovativnějších vývojů v oblasti technologie hran. Laserová technologie dosahuje opticky nulového spoje mezi okrajem a předním nosným materiálem. Estetické ztráty způsobené tzv. „špinavými spárami“ jsou tedy minulostí.LASER znamená špičkovou optiku a špičkovou kvalitu za základní ceny a je dostupný v barvách prémiová bílá, magnólie, písková a minerální šedá.

 

 

 

LINEN N

BEZÚCHYTKOVÁ KUCHYNĚ OD NOSTALGI.

Moderní designové kuchyně dnes působí prostorně a lineárně. Kvalitně lakovaná čela nebo dokonale dokončená matná čela s bezešvými, laserem svařovanými hranami vypadají nejlépe bez úchytek. S bezúchytkovými čely se automaticky vytvoří lineární a uzavřený přední obraz. Není tedy divu, že se bezúchytkové kuchyně stávají novými designovými kuchyněmi. Bezúchytkové kuchyně samozřejmě ve skutečnosti bezúchytkové nejsou. Ergonomicky tvarované zapuštěné úchyty jsou umístěny na těle a umožňují snadný přístup ke dvířkům, zásuvkám a výsuvům.

 

 

 

 

 

 

 

qc_prueflabor

 

gogreen_zertifikat

 

blauer_engel

 

goldenes_m

 

gs_guetesiegel

 

klimapakt

 

pefc_zertifikat

 

qm_um_em_zertifikat

 

recycling_zertifikat

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení